Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Počasi se približuje novo šolsko leto in radi bi vas seznanili z nekaterimi informacijami v zvezi z obiskovanjem vrtca v novem šolskem letu.

Prvi roditeljski sestanki za novo šolsko leto bodo v sredo, 28. in v četrtek, 29. avgusta. Starši boste po pošti prejeli vabilo na sestanke, na katerem bo naveden točen datum in ura sestanka, kot tudi informacija kateri strokovni delavci bodo v naslednjem šolskem letu spremljali vašega otroka.

 

V petek, 30. avgusta bodo oddelki v vrtcu oblikovani že po novem seznamu za šolsko leto 2019/2020. Otroci, ki že obiskujejo naš vrtec, bodo razporejeni  v nove oddelke. Otroci, ki se bodo prvič vključili v vrtec, pa imajo možnost na ta dan spoznati strokovni delavki in ostale otroke, si pogledati igralnico ter prostore vrtca. Na ta dan otroci novinci ne morejo ostati sami v vrtcu, ampak v spremstvu starša. Več informacij o tem dnevu boste prejeli na prvem roditeljskem sestanku.

Veselimo se novega šolskega leta in sodelovanja z vami!

Tomaž Popović, ravnatelj

Dostopnost