VABILO NA DAN ODPRTIH VRAT IN

VPIS NOVINCEV V VRTEC SLOVENSKE KONJICE

Spoštovani starši, dragi otroci!

Vabimo Vas na dan odprtih vrat Vrtca Slovenske Konjice, ki bo

v soboto, 4. 3. 2023, med 9. in 11. uro, v vseh enotah in dislociranih oddelkih v KS.

Spoštovani starši, strokovni delavci vrtca vam bodo odgovorili na vaša vprašanja in vam predstavili, kako poteka dan v javnem vrtcu.

Dragi otroci, pridite v naše igralne kotičke, kjer se boste igrali in ustvarjali v različnih delavnicah, ki jih bodo za vas pripravili strokovni delavci vrtca.

Pričakujemo Vas v:

• enoti Prevrat
  • enoti Tatenbach
  • enoti Tepanje
  • enoti Loče
  • dislociranih oddelkih v KS Žiče, Jernej, Zbelovo in Špitalič

Vabimo vas tudi k vpisu novincev za novo šolsko leto, ki bo potekal do 31. marca 2023. Vloga za sprejem otroka v vrtec je na voljo na naši spletni strani in na upravi vrtca. Izpolnjeno vlogo lahko oddate po pošti ali osebno, na upravi vrtca (Usnjarska cesta 12, Slov. Konjice), najkasneje do zaključka javnega vpisa novincev, to je do 31. marca 2023.

Več o vpisnem postopku in našem vrtcu si lahko preberete na spletni strani www.vrtec-konjice.si.

Vabilo – dan odprtih vrat 2023

Veselimo se srečanja z vami!

Tomaž Popović, ravnatelj

in zaposleni Vrtca Slovenske Konjice