Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Kot ste že seznanjeni, v našem vrtcu že drugo leto zapored poteka delo v okviru razvojno-preventivne naloge Gibam, migam in čvekam. V letošnjem šolskem letu so članice delovne skupine pripravile sklop delavnic, ki bodo starše ozaveščale o govorno-jezikovnem in gibalnem razvoju otrok.

Prva delavnica z naslovom Poslušam, slišim in povem je bila zelo dobro obiskana, tudi povratne informacije staršev so bile pozitivne.

Pred nami pa je že druga delavnica, z naslovom Preko ust do besed, ki bo izvedena v sredo, 21. 2. 2023, ob 17. uri, v Dislociranem oddelku v KS Jernej. Delavnico bosta izvedli strokovni delavki našega vrtca, vzgojiteljici Silvija Fijavž in Petra Višič.

Več si lahko preberete v priloženem vabilu.

Zaradi delavniške oblike srečanja je število udeležencev omejeno. Prijavite se na spodnji povezavi, najkasneje do ponedeljka, 19. 2. 2024:

https://forms.gle/NUaFW96AbRJ4NycQ7.

Prijazen pozdrav,

Simona Živec

Dostopnost