Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 23. 11. 2023, smo v sejni sobi enote Prevrat izvedli prvo delavnico Šole za starše malo drugače. Delavnice z naslovom Poslušam, slišim in povem, se je udeležilo 16 staršev, ki so z zanimanjem prisluhnili praktičnim nasvetom, kako pri otrocih izboljšati razumevanje jezika in pripovedovanje, kako povečati besedni zaklad in kako vsakodnevno pomagati otrokom pri urjenju sposobnosti poslušanja tudi doma. Na delavnici so bile predstavljena različna priporočila in nasveti, ni pa manjkalo tudi preizkušanja različnih iger. Vzdušje je bilo sproščeno, igrivo in zabavno.

Tukaj je tudi nekaj odzivov staršev na izvedeno delavnico:

  • »Lahko še več igric.«
  • »Super tema in odlični primeri, le tako naprej.«
  • »Hvala, da to znanje delite tudi z nami.«
  • »Zelo poučno, priporočam še večkrat.«

Če ste to delavnico zamudili, pa vas vabimo, da se nam pridružite na naslednji v mesecu januarju.

Še nekaj foto utrinkov iz delavnice…

 

 

Dostopnost