Obveščamo Vas, da se bodo prvi roditeljski sestanki za novo šolsko leto 2018/19  izvedli v naslednjem tednu: v sredo, 29. 8. 2018 in v četrtek, 30. 8. 2018, z začetkom ob 17.00 in 18.00 uri.

Podrobnejše informacije prejmete v teh dneh po pošti na Vaše naslove prebivališča. V primeru, da ne prejmete pošte, se prosim obrnite na svetovalno delavko vrtca.

Prvi roditeljski sestanki so namenjeni Vam, spoštovani starši, da se seznanite z vzgojiteljicami oddelka, katerega bo obiskoval Vaš otrok, spoznate dnevno rutino vrtca in delovanje vrtca nasploh, povprašate vzgojiteljici kar Vas zanima v zvezi z bivanjem otroka v vrtcu, itd…

Prav tako boste seznanjeni kdaj si lahko prvič ogledate prostore oddelka, kjer bo bival, raziskoval, se učil in razvijal Vaš otrok.

Prosimo Vas, da v primeru Vaše odsotnosti iz sestanka o tem obvestite vzgojiteljico (kontaktne številke se nahajajo na spletni strani vrtca).

Se veselimo srečanja z Vami!

Vljudno vabljeni!

Kolektiv vrtca Slovenske Konjice